I po remoncie

Miło nam poinformować Państwa, że od 2019 roku wszystkie nasze domki przeszły małe odświeżenie. Wykonaliśmy nowe aneksy kuchenne, do pokoiku zostały zakupione nowe tapczany. Wszystkie domki zostały wewnątrz pomalowane. Mamy nadzieję że pobyt teraz będzie u nas jeszcze przyjemniejszy.

Wszystkie domki od sezonu 2019 mają identyczne wyposażenie jak również kolor.

Zdjęcia naszych domków w galerii

Swietlica

Na przyjęcia i imprezy kameralne

Jeśli jeszcze ktoś z Państwa nie znalazł przyjemnego miejsca na kameralną imprezę, to polecamy naszą “świetlicę”. Mamy jeszcze wolne terminy w zbliżającym się “gorącym” czasie Komunii oraz majówki. Po więcej zdjęć zapraszamy do Galerii – Świetlica. Szczegółowe informacje najszybciej udzielamy telefonicznie (602 348 451).

zegar

Rozpoczęcie sezonu 2016

W sobotę 21.05.2016 roku kawiarenka “Na Skarpie” rozpoczyna działalność w sezonie 2016. W godzinach 19.00-24.00 znów będziemy gościć zespół “Come Back” ze Szczecina, który będzie grał “na żywo”. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Bar “Na Skarpie”

Bar

 

 

 

 

 

 

W dniu 25 lipca (sobota) odbędzie się oficjalne otwarcie naszego nowego punktu gastronomicznego. Na miejscu Kawiarenki “Na Skarpie” powstał Bar o tej samej nazwie. Serdecznie zapraszamy na nasz Kemping – otwarcie Baru umili muzyka na żywo – więcej informacji bieżących na naszym profilu Facebook.

Majówka na sportowo

golcz_maj_plakat

Burmistrz Golczewa, GOKiS oraz “Iskra” Golczewo, zapraszają na majówkę na sportowo w dniu 01.05.2015 o godzinie 11.00.

Ognisko

SSS_0013

Wszystkich naszych gości zapraszamy w dniu 2-go maja na wieczór przy ognisku. Przygotowujemy również kameralną niespodziankę muzyczną.

25-lecie Golczewa

                    W 1990 roku jako pierwsza miejscowość w III Rzeczpospolitej Golczewo otrzymało prawa miejskie. W roku 2015 obchodzimy 25-lecie tego wydarzenia. W miesiącu czerwcu zostanie otwarta wystawa w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu. W tym również czasie odbędą się również uroczyste obchody. Szczegółowy program przedstawimy kiedy zostanie…

Details